Rondreis Sri Lanka

Over deze reis

Wie reist er mee naar het prachtige groene (ei)land Sri Lanka? Tijdens deze prachtige en diverse reis maken we kennis met de bijzondere cultuur van het land, zien we enorme tempelcomplexen en kloosters en alles te midden van een weelderige natuur. Mooie bergen, jungles en theeplantages wisselen elkaar af. Je reist met eigen bus, soms met jeeps, een keer met de trein en zelfs met een heuse ossenkar. En ook ontmoeting staat centraal in de reis, niet alleen met elkaar maar ook met de lokale bevolking. En wat kunnen ze lekker koken in Sri Lanka!! Zin gekregen in deze mooie reis, boek dan snel.




Bestemming

De culturele driehoek van Sri Lanka

In Sri Lanka is ontzettend veel te zien en de meeste highlights liggen in de zogenoemde ‘culturele driehoek’. Deze driehoek wordt gevormd door de steden Anuradhapura, Dambulla en Polonnaruwa. In de stad Dambulla kun je een prachtige rots tempel bekijken. Hier vind je onder andere indrukwekkende muurschilderingen en Boeddhabeelden. Iets verderop vind je plaatsje Sigiriya, waar we de Sigiriya Rock Fortress bekijken. Deze grote rots staat op de Werelderfgoedlijst van UNESO. Ook mag tijdens een rondreis naar Sri Lanka een bezoek aan Galle niet ontbreken. Hier vind je het Galle Fort dat in de koloniale tijd door Nederlanders is gebouwd. Kortom, er zijn volop bijzondere highlights te vinden in Sri Lanka en dat zorgt ervoor dat je tijdens je rondreis een onvergetelijke tijd zult beleven.

Informatie over Sri Lanka

Tijdsverschil
+3.30 uur
Vlag
Valuta

Uitgebreide informatie over Sri Lanka

Beste reistijd

De beste reistijd voor Sri Lanka op basis van het klimaat is van februari t/m april. In deze maanden valt in het hele land de minste regen.

Klimaat

Sri Lanka is een land en eiland in de Indische Oceaan, ten zuidoosten van India. Het eiland kent een combinatie van tropische klimaten, waarbij de neerslagperiodes en de hoeveelheden neerslag bepalend zijn voor het onderscheid tussen het regenwoudklimaat, het tropisch savanneklimaat en het tropische moessonklimaat. De hoogste regionen – de bergen in het zuidelijk centrale deel, zoals de 2524 meters tellende Pidurutalagala (de hoogste berg van Sri Lanka) – kennen een warm mediterraan klimaat vanwege de lagere temperaturen die in deze gebieden geregistreerd worden.

Eten & drinken

Voor de bevolking zelf bestaat het eten in Sri Lanka meestal uit rice and curry. Er zijn groentecurries, vis-, eier- en vleescurries en zelfs fruitcurries. Wat ze met elkaar gemeen hebben is de uitgebalanceerde mix aan specerijen waarin ze zijn gesmoord, gebakken, ingelegd of gekookt. Sommige curries zijn erg pittig, maar de maaltijd is vaak voorzien van een brandblusser, de curd, een dikke yoghurt van buffelmelk. Sri Lanka heeft een uitgebreid aanbod van exotische vruchten zoals mango, ramboetan, papaja, ananas, koningskokosnoot, zuurzak, jackfruit, mangosteen, doerian en vele soorten bananen.

Langs de kust van Sri Lanka kun je kiezen uit verschillende soorten vis of schaaldieren, die naar keuze gebakken, gegrild of pikant gewokt worden. Als je vis bestelt kun je informeren welke vis die dag gevangen is zodat je weet dat deze vers is. Vegetariërs komen goed aan hun trekken in Sri Lanka. Veel curries zijn vegetarisch, en als je het bij de bestelling aangeeft, kunnen de meeste restaurants ook het vlees vervangen door bijvoorbeeld cashewnoten of kikkererwten.

Kokosnoten zijn goedkoop, verfrissend en een veilige keuze als er geen gebottelde drankjes voorhanden zijn. Voor wat betreft het drinken in Sri Lanka kun je kiezen uit frisdrank en verse vruchtensappen. Srilankanen zelf drinken vooral thee, standaard met melk en veel suiker.

Taal

In Sri Lanka zijn de officiële talen het Singhalees en het Tamil. Met Engels kunt je vrijwel overal terecht.

Wist je dat?

- Sri Lanka een multicultureel land is? Het is een bijzonder land waar veel verschillende culturen en tradities samenkomen. Mensen van verschillende religies, zoals boeddhisten, hindoes, moslims en christenen, leven hier allemaal samen. Dit maakt het eiland uniek en kleurrijk!
- Sri Lanka wereldberoemd is om zijn prachtige edelstenen welke te vinden zijn in de mijnen van Ratnapura. Je vindt ze op het eiland dan ook in veel verschillende kleuren, zoals geel, groen en roze. Veel van deze stenen zijn zelfs gebruikt in koninklijke kronen.
- Sri Lanka de geboorteplaats is van kaneel? Het is niet alleen een van de meest populaire specerijen, het heeft ook een lange geschiedenis in Sri Lanka. Al sinds de oudheid was het eiland een van de belangrijkste bronnen van kaneel voor de Romeinen, Grieken en Egyptenaren, die het gebruikten voor parfum, medicijnen en zelfs voor het balsemen van lichamen.

Dagprogramma

dag
0

Programma is onder voorbehoud van wijzigingen.

dag
1

DO: Heenreis

We vertrekken vanaf Schiphol voor onze vlucht (met overstap) naar Colombo, de hoofdstad van Sri Lanka en het startpunt van onze reis.

dag
2

VR: Aankomst in Colombo

Aankomst in Colombo waar we op de luchthaven worden opgewacht. We beginnen met een citytour in Colombo. Deze stad heeft de belangrijkste haven van het land en je vindt er nog vele koloniale gebouwen. Vooral de wijken Fort en Pettah zijn bekend. Opvallende gebouwen zijn bijvoorbeeld het stadhuis, de Independence Hall en diverse tempels. Na de citytour brengt de bus ons naar het eerste hotel, waar met elkaar zullen eten en daarna kunnen uitrusten van de reis.

dag
3

ZA: Colombo-Anuradhapura

Na het ontbijt vertrekken we richting het noorden, naar het bekende Anuradhapura, de eerste koningsstad van Sri Lanka, waar ruim 1300 jaar aan geschiedenis is terug te vinden. Het is dan ook een van de bekendste bedevaartsoorden in het land. Een van de hoogtepunten is de dagoba van Thuparama, een enorme koepel met een spits, waarvan men gelooft dat deze het sleutelbeen van de Boeddha zelf bevat. Een andere opmerkelijke schat in Anuradhapura is de Bodhiboom. Het is niet voor niets dat deze bijzondere stad op de werelderfgoedlijst van Unesco staat. Iets verderop langs de weg ligt Mihintale, de bakermat van het Sri Lankaanse boeddhisme. Het tempelcomplex bestaat uit drie niveaus die verbonden worden door oude stenen trappen met vele treden. Een hele klim dus, maar zeer de moeite waard. Daarna door naar ons hotel voor diner en overnachting.

dag
4

ZO: Vrije dag in Anuradhapura

Het is zondag en de reisleider zal een bijeenkomst organiseren of we bezoeken een lokale gemeente. Deze dag is vrij te besteden. Wie wil kan zelf de stad nog verder verkennen.

dag
5

MA: Anuradhapura-Avukana-Sigiriya

Na het ontbijt reizen we door naar Avukana. In Avukana vind je het 13 meter hoge Aukuna beeld, een absoluut meesterwerk. Het is een van de mooiste beeltenissen van Boeddha en stamt uit de 5e of 6e eeuw. Vervolgens gaan we naar een hotelrestaurant, waar we van alles leren over de Sri Lankaanse kookkunst tijdens een heuse ‘cooking class’. Dat wordt vast smullen! Vervolgens wordt de reis voortgezet naar de bekende Leeuwenrots Sigiriya. Al van verre zie je de enorme rots liggen; het steekt 200 meter boven al het omliggende bos uit. De rotsvesting biedt niet alleen een fantastisch uitzicht, maar ook een interessant inkijkje in een misdaadverhaal uit het verleden. De gids zal er zeker over vertellen. Op de rots zijn nog enkele goed bewaard gebleven kleurrijke rotsschilderingen te zien. Tenslotte door naar het hotel voor diner en overnachting.

dag
6

DI: Sigiriya

Vandaag beklimmen we de indrukwekkende rots van Sigiriya met zijn paleisfort, gebouwd in de vijfde eeuw. Geniet van het magnifieke uitzicht over het eens zo prachtige koninklijke bassin, de troon, de overblijfselen van het majestueuze paleis, de wandelpaden en de tuin. Aan de west- en noordzijde van de steile rotswand loopt een pad dat toegang biedt tot de schijnbaar ontoegankelijke top van bijna een hectare groot. Dit pad wordt afgeschermd door een 2,9 meter hoge gipsen muur, zo glanzend dat je er zelfs na vijftien eeuwen blootstelling aan zon en regen nog steeds je eigen spiegelbeeld in kunt zien!
Daarna terug naar het hotel voor diner en overnachting.

dag
7

WO: Dagtocht naar Dambulla en Hiriwaduna

In het hart van de Culturele Driehoek, waar we al een aantal dagen in rondreizen, ligt Dambulla, een plek waar in het verleden door monniken grotten zijn uitgehakt in de rotsen. Hier mediteerden ze en studeerden ze. Er kwamen beelden van Boeddha en muurschilderingen/fresco’s. Je ziet hier bijvoorbeeld een 30 meter hoog goudkleurig Boeddhabeeld en kunt de grottempels van binnen bekijken. Heel bijzonder. Na dit bezoek rijden we door naar het dorpje Hiriwaduna, gelegen te midden van weelderige groene rijstvelden, waar we kennismaken met de tradities van dit Sri Lankaans plattelandsdorpje. We drinken er thee en kunnen de lokale kookmethoden zien en proeven van de Sri Lankaanse lunch die er bereid wordt. Elkaar ontmoeten dus! Daarna maken we een tochtje met een traditionele ossenkar en kan er gekanood worden. Wie weet is er zelfs nog tijd voor een ritje met een tuk tuk. Wat een leuke ervaring. Daarna terug naar het hotel voor diner en overnachting.

dag
8

DO: Sigiriya-Matale-Kandy

Tijd om door te reizen. Na het ontbijt stappen we in de bus en rijden door naar Matale, waar we een bezoek brengen aan een Kruidentuin. Sri Lanka staat bekend om de grote diversiteit aan kruiden, waar al in oude tijden in gehandeld werd. Vandaar dat de Curry’s er ook zo heerlijk zijn. In deze tuin worden vele van die kruiden verbouwd. De volgende stop is Kandy, gelegen in het land van duizend bergen. De omgeving is er prachtig. Hier wordt een bezoek gebracht aan het Paleis van de Heilige Tand. Maar tijdens een bezoek aan Kandy mag het bijwonen van de culturele Kandy-dansshow niet ontbreken. De dansvoorstelling laat je kennismaken met de bekende Kandy-dans en met de bijbehorende prachtige kostuums. Na deze voorstelling rijden we naar het hotel. Tijd voor diner en overnachting.

dag
9

VR: Kandy

Na het ontbijt is er tijd om Kandy verder te verkennen. We bezoeken de Botanische tuinen van Peradeniya, waar je een goede indruk krijgt van de tropische flora van Sri Lanka. Je vindt er meer dan vierduizend plantensoorten, een orchideeënkas en bovendien staan er ruim tienduizend bomen in het park. Let op, want in sommige bomen zijn vliegende honden te spotten! In de middag citytour in Kandy en vrije tijd.

dag
10

ZA: Kandy-Nuwaraeliya

De reis gaat verder. Dus na het ontbijt vertrekken we weer per bus en rijden richting Nuwaraeliya, ook wel klein Engeland genoemd. Dat komt door de bouwstijl van de hotels en huizen en de goed onderhouden heggetjes en tuinen. Onderweg zullen de vele theeplantages opvallen en natuurlijk zullen we ook een bezoek brengen aan zo’n plantage en aan de bijliggende theefabriek. Zelf thee plukken met een mand op je rug valt nog helemaal niet mee. Misschien leuk om als souvenir mee naar huis te nemen? Vervolgens door naar het hotel waar we kunnen aanschuiven voor het diner.

dag
11

ZO: Vrije dag in Nuwaraeliya

Het is zondag en we wonen met elkaar een protestantse lokale dienst bij, wat bijzonder is om mee te maken. Eventueel zal de reisleider zelf ook nog een korte bijeenkomst organiseren. Deze dag is vrij te besteden. Wie wil kan er zelf nog op uit voor een wandeling. Diner en overnachting in het hotel.

dag
12

MA: Nuwaraeliya-Ella-Tissamaharama

We starten met het ontbijt. Opnieuw staat ons iets moois te wachten. We stappen op de trein! Via het prachtige groene landschap met theeplantages rijden door naar Ella. Het mooie berglandschap en kleine dorpjes glijden aan ons voorbij. Een leuke belevenis. Na aankomst in Ella gaan we op avontuur in Yala National Park, de thuisbasis van de grootste verscheidenheid aan wilde dieren van Sri Lanka. De verschillende habitats, bestaande uit struikvlaktes, jungles, rotsachtige uitsteeksels, zoetwatermeren, rivieren en stranden, bieden onderdak aan vele diersoorten, waaronder luiaardberen, kuddes olifanten, buffels, apen, herten, krokodillen en de bedreigde luipaard, Panthera pardus kotiya, die alleen in Sri Lanka voorkomt. Wat zou het leuk zijn om een glimpje van hem op te vangen…. Na de jeeptour in het park rijden we naar onze accommodatie voor diner en overnachting.

dag
13

DI: Tissamaharama-Galle

Na een gezamenlijk ontbijt vertrekken richting de zuidkust, naar Galle. Onderweg zien we prachtige stranden. In Galle worden we ondergedompeld in de tijd van de Portugezen en de Hollanders door een bezoek te brengen aan het historische fort. Geen enkele stad in Sri Lanka heeft zoveel historische gebouwen als Galle. Je waant je er eeuwen terug in de tijd. Ooit was het een belangrijke havenstad en die sfeer ademt het nog steeds uit. In Galle bezoeken we ook een school. Diner en overnachting in het hotel.

dag
14

WO: Galle-Beruwala

We rijden naar de kustplaats Beruwala, waar we de laatste dagen zullen doorbrengen. Hier bevinden zich de mooiste stranden van Sri Lanka met prachtige palmbomen. Heerlijk even bijkomen dus van alle opgedane indrukken. Diner en overnachting in het hotel.

dag
15

DO: Beruwala

Vrije dag in Beruwala. Ontbijt en diner in het hotel. Verder heeft ieder heerlijk de tijd om naar het strand te gaan, te zwemmen, een boek te lezen of nog even op souvenirjacht te gaan.

dag
16

VR: Terugreis

Heel jammer, maar de reis zit er al weer op. De bus brengt ons naar de luchthaven van Colombo voor de terugreis naar Nederland. Tijd om terug te kijken op een prachtige en afwisselende reis.

Accommodaties

Diverse hotels onder voorbehoud van wijzigingen

,

Granbell hotel Colombo

Colombo, Sri Lanka
Granbell Hotel Colombo**** is gelegen in Colombo, op een paar minuten lopen van Kollupitiya Beach. De accommodatie biedt een buitenzwembad, een fitnesscentrum en een terras. Ook beschikt het Granbell Hotel over een restaurant en een bar.

De kamers in het Granbell Hotel Colombo beschikken over een eigen badkamer met een douche en gratis toiletartikelen, flatscreen-tv, een waterkoker en airconditioning.

Meer over deze accommodatie

In de accommodatie
Zwembad
WIFI
Bar
Restaurant
24 uurs receptie
In de kamer
TV
Airco
Badkamer
WIFI op de kamer
Telefoon
In de buurt
Strand
Strand
Restaurant
Openbaar vervoer

The Lake Forest Hotel***

Anuradhapura, Sri Lanka
The Lake Forest Hotel*** heeft een buitenzwembad, een tuin, een gedeelde lounge en een restaurant in Anuradhapura. De accommodatie ligt op 1,7 km van het centrum van de stad.

The Lake Forest Hotel*** beschikt over kamers met airconditioning, een bureau, een waterkoker, een kluisje, een flatscreen-tv en een eigen badkamer.

Meer over deze accommodatie

In de accommodatie
Lounge
Zwembad
WIFI
Bar
Restaurant
Lift
24 uurs receptie
In de kamer
Airco
TV
Badkamer
WIFI op de kamer
Koffie en thee
Kluisje te huur
In de buurt
Natuurlijk gelegen

Kassapa Lions Rock****

Sigiriya, Sri Lanka
Kassapa Lions Rock*** ligt in het rustige dorpje Digampathaha en beschikt over 2 buitenzwembaden met uitzicht op de bekende Sigiriya Rock. Ter ontspanning kunt u een wandeling maken door de aangelegde tuinen. Het openluchtrestaurant wordt omgeven door groen en biedt een scala aan lokale en internationale gerechten.

De kamers zijn voorzien van airconditioning, een eigen badkamer, kabel-tv, een minibar, een ventilator en een zithoek. De eigen badkamers zijn uitgerust met een bad en een douche met warm water.

Meer over deze accommodatie

In de accommodatie
Zwembad
WIFI
Bar
Restaurant
24 uurs receptie
Rookvrij hotel
In de kamer
TV
Badkamer
WIFI op de kamer
Minibar
Koffie en thee

Thilanka Hotel****

Kandy, Sri Lanka
Het in de prachtige natuur gelegen hotel, in de historische stad Kandy, beschikt o.a. over een buitenzwembad, wellness, restaurant, bar en gratis wifi.

De kamers zijn voorzien van o.a. een eigen badkamer, gratis wifi, mini koelkast en kluisje.

Meer over deze accommodatie

In de accommodatie
WIFI
Bar
Restaurant
24 uurs receptie
In de kamer
TV
Badkamer

Araliya Red Hotel****

Nuwera Eliya, Sri Lanka
Het hotel bevindt zich in Nuwara Eliya, op circa 2 km van Lake Gregory. Het hotel beschikt over een binnenzwembad, tuin, lounge en een fitnesscentrum.
De kamers hebben uitzicht op de stad of de bergen en zijn voorzien van badkamer met bad of douche, toiletartikelen, gratis wifi en koffie- en theefacaliteiten.

Meer over deze accommodatie

In de accommodatie
Zwembad
WIFI
Bar
Restaurant
Wellness
24 uurs receptie
In de kamer
TV
Badkamer
WIFI op de kamer
Koffie en thee
Telefoon
In de buurt
Natuurlijk gelegen

Mandara Rosen*****

Yala, Sri Lanka
Omringd door weelderige bergen en het getjilp van vogels ligt het Mandara Rosen hotel. Dit tropisch vakantieoord heeft een buitenzwembad, eigen restaurant en gratis Wifi.
De kamers zijn voorzien van eigen badkamer, minibar, airconditioning en wifi.

Meer over deze accommodatie

In de accommodatie
Zwembad
WIFI
Bar
Restaurant
24 uurs receptie
In de kamer
Airco
TV
Badkamer
Minibar
Telefoon
In de buurt
Natuurlijk gelegen

Coral Rock by Bansei***

Hikkaduwa, Sri Lanka
Het Coral Rock by Bansei*** bevindt zich in Hikkaduwa en biedt accommodatie met een terras, snackbar en een zwembad. Het strand is op loopafstand van de accommodatie.

De kamers in het Coral Rock by Bansei beschikken over airconditioning, een satelliet-tv en een eigen badkamer uitgerust met een douche.

Meer over deze accommodatie

In de accommodatie
Lounge
Zwembad
WIFI
Bar
Restaurant
Wellness
24 uurs receptie
In de kamer
Airco
TV
Badkamer
WIFI op de kamer
Minibar
Koffie en thee
In de buurt
Strand
Restaurant
Openbaar vervoer

Occidental Eden Beruwala*****

Beruwela, Sri Lanka
Hotel Occidental Eden Beruwala is een waar paradijs, een oase van rust aan de oevers van de Indische Oceaan, aan de westkust van Sri Lanka. Het beschikt over een buitenzwembad en een bubbelbad.
De luxe kamers hebben airconditioning en houten vloeren. Ze zijn uitgerust met een satelliet-tv, een minibar en een eigen badkamer met een douche en/of een bad.

Meer over deze accommodatie

In de accommodatie
Zwembad
Fitness
Bar
Restaurant
Wellness
Sauna
24 uurs receptie
In de kamer
Airco
TV
Badkamer
WIFI op de kamer
Koffie en thee
Telefoon
In de buurt
Strand

Vervoer

Uw heenreis
Uw terugreis

Vertrekdata

Inbegrepen

  • Retourvlucht Nederland-Colombo
  • Luchthavenbelasting en overige heffingen
  • Transfer luchthaven-hotel v.v.
  • Vervoer tijdens rondreis
  • 1 stuks handbagage
  • 1 koffer ruimbagage
  • 14 overnachtingen in tweepersoonskamer
  • Halfpension
  • Programma en entreegelden zoals omschreven
  • Lokaal afscheidscadeau
  • Lokale Engelstalige begeleiding
  • Begeleiding Beter Uit reisleider

Niet inbegrepen

  • Toeslag 1-persoonskamer €695,-
  • Fooiengeld
  • Niet genoemde maaltijden
  • Drankjes en persoonlijke uitgaven
  • Eventuele verhoging van brandstoftoeslagen
  • Evt. extra excursies
  • Evt. reis- en annuleringsverzekering
  • Evisa
  • Reserveringskosten 25,- per factuur
  • Calamiteitenfonds 2,50 per factuur
  • SGR 5,- p.p.

Overige informatie

Minimale groepsgrootte is 15 personen.

U dient te beschikken over een geldig paspoort dat nog minimaal 6 maanden geldig is bij aankomst.
U heeft een visum nodig voor Sri Lanka. Deze kan geregeld worden bij aankomst op het vliegveld of u kunt online een visum aanvragen: https://www.eta.gov.lk/slvisa/visainfo/apply.jsp?locale=en_US

https://www.nederlandwereldwijd.nl/landen/sri-lanka/reizen/reisadvies

Check de website van de GGD voor actuele informatie over evt. vaccinaties:

https://www.ggdreisvaccinaties.nl/heb-ik-een-vaccinatie-nodig
Conform de ANVR Voorwaarden heeft Beter Uit het recht toeslagen tot 8% van de reissom door te belasten voor een verhoging van de kostprijs van brandstof, andere energiebronnen, belastingen en wisselkoers. Kijk bij de aanvullende voorwaarden voor verdere toelichting: https://www.beter-uit.nl/overons/aanvullendevoorwaarden

Reisleiding

Kina Tigelaar

Reizen bij Beter Uit

De reizen die ik via Beter-uit heb gedaan zijn uiteenlopend: Zakynthos, Tunesië, Kreta, Corfu, Malta, Praag, Gran Canaria, waren mooie zon vakanties op één plek. Bijzonder was ook de Kerstreis naar Salzburg. Mijn voorkeur heeft rondreizen. Samen als groep er op uit en genieten, in gesprek zijn, flexibiliteit oefenen, fotograferen. De rondreizen Tunesië/Djerba; Peru & Bolivia en Costa Rica. Als theoloog en voorganger spreken mij de Bijbelse reizen ook aan: De 7 gemeenten in Turkije, Een Calvijnreis; Een paar keer naar Israël; Twee keer kon ik de ‘In de voetsporen van Paulus door Griekenland’ reis doen.

Wat maakt reizen met Beter Uit zo fijn?

Wat ik fijn vind is, om samen vanuit de samenbindende factor, Jezus Christus elkaar te mogen vinden, waarbij ieder zijn eigen beleving en wortels meeneemt. Mij spreekt bij Beter-Uit vooral het onderlinge respect voor elkaar aan. Met een geopende Bijbel tijdens de dagsluitingen, zondagse dienst of bij een bijbels georiënteerde reis bij de Bijbelse plaatsen die we bezoeken.

Kina Tigelaar

Men vraagt mij wel eens: Wat heb jij met reizen? Ik ben reizend geboren, als schipperskind op een schip onderweg zijn zit in mijn DNA. Pas op mijn 25ste kwam hier het label ‘vakantie’ bij. Na een vakantiegroepsreis, besloot ik al om de reisleidersjas aan te trekken. Sinds 1992 doe ik dit bij diverse reisorganisaties. In 2004 kwam daar Beter-Uit bij en daar ben ik uiteindelijk blijven hangen. Iedere reis had zijn eigen dynamiek of het nu ‘jongeren’, ‘single’, ‘30+’ of ‘alle leeftijden’ was. Soms was ik reisleider van één groep of standplaatsreisleider (43 dagen op Kreta), waarbij ik drie groepen achter elkaar ontving, of predikant voor één maand op het vakantiepark Walsdorf in Luxemburg.

Jan Gerrit Deelen

In welke landen ben je geweest?

Alle 28 landen van de EU (incl Kreta, Canarische Eilanden), Israel, Egypte, Turkije, Zuid-Afrika, Vietnam, Azerbijdzjan.

Wat maakt reizen met Beter Uit zo fijn?

Door met een groep te reizen zie je meer, beleef je meer en heb je het gezellig met elkaar. Kortom: er samen helemaal uit zijn, samen genieten van de schepping en ontdekken wat de bestemming voor gezelligheid biedt. Het kantoor van Beter Uit doet de uiterste best om goede reizen te organiseren. Als begeleider van de reis ga ik mijn uiterste best doen om er samen iets moois van te maken.

Waarom is de missie van Beter Uit: samen geloven, samen beleven belangrijk voor jou?

Erg belangrijk vind ik de verbondenheid in het geloof. Dat geeft mooie en openhartige gesprekken. Zo kunnen we elkaar helpen en bemoedigen. Dit is een waardevolle verdieping van het samen reizen.