Samen met de andere Beter Uit Singles nemen we je mee naar een geliefde vakantiebestemming: de Franse Dordogne. Deze prachtige streek staat bekend om zijn vele Middeleeuwse steden, uitgestrekte wijngaarden en de kronkelende rivier de Dordogne. De Dordogne leent zich er voor om ontdekt te worden! Samen maak je verschillende uitstapjes in de omgeving en natuurlijk is er ook voldoende tijd om te genieten op het mooie Beter Uit vakantiepark: heerlijk zwemmen in het zwembad, een potje volleybal of voetbal op een van de velden of gewoon samen zijn en een goed gesprek voeren.
Natuurlijk staan we tijdens de reis in mei ook stil bij Hemelvaart, we gedenken die dag dat we Jezus moeten missen en Hij is opgestegen naar Zijn Vader in de hemel. We vieren dit samen in het Middeleeuwse kerkje van Borreze. Ook dat is Samen geloven, samen beleven op vakantie met Beter Uit!
Je gaat op eigen gelegenheid naar het vakantiepark La Draille. Er zijn verschillende mogelijkheden, vraag ons hiernaar! Zowel in de ochtend als in de avond staat er in het parkrestaurant een smakelijke maaltijd voor jullie klaar en is er alle tijd om elkaar beter te leren kennen. Niet alleen tijdens de uitstapjes en maaltijden maar ook tijdens de bijeenkomsten die de reisleider organiseert of rondom het grote kampvuur. Neem gerust je gitaar mee!
Telefonisch
Maak een afspraak
- 40 jaar vertrouwd
- Reizen in eigen sfeer
- Kleine groepen
- Enthousiaste reisleiders
- Goed verzekerd op reis